sobota, 16 lutego 2013

Fajne pomysły na urządzenie pokoju twojego dziecka.

Masz dwoje dzieci i mały pokój w którym musisz ich pomieścić? Pewnie marzą o piętrowym łóżku, by każde z nich miało swój mały kąt, wyłącznie dla siebie? Wyobrażam sobie jak problem się powiększa gdy dwoje dzieci to chłopiec i dziewczynka. Dziewczynka woli pokoik różowy, chłopiec zielony, ona chce tam lalki on zaś samochody, a żadne nie ma własnej prywatności. Łóżko piętrowe zaś nie zawsze mieści się w pokoju dziecięcym, który jest zazwyczaj zbyt mały lub też zbyt wąski. Jak więc rozwiązać ten problem i spełnić marzenie dzieci, a tym samym zapewnić im więcej wygody? Znalazłam kilka ciekawych rozwiązań. Sama mam dwójkę dzieci więc i ja pewnie z któregoś z nich skorzystam. Sami zobaczcie jakie ktoś miał ciekawe pomysły.
Wąskie łóżka we wnęce pokoju, wykonane samodzielnie lub przy pomocy fachowca. Rozwiązanie dla problemu rewelacyjne, bo jeśli pokoik jest mały, to wymarzone łóżko piętrowe się w nim zmieści. A drabinka? Istne cudo,coś innego, oryginalnego i łatwego w wykonaniu. Koszt takiego pomysłu też nie powinien być bardzo wysoki,zarówno łóżka jak i drabinkę można wykonać z drewna, po czym sprytnie pomalować i wykończyć. Jeśli jednak was ten pomysł nie przekonał, spójrzcie na kolejny pomysł.
                                             

I jak tym razem? Ja się w tym pomyśle zakochałam. Choć mam dwójkę dzieci, dla takich łóżek jestem gotowa na kolejną dwójkę:) Żartuję oczywiście, ale sami powiedzcie, pomysł jest rewelacyjny. Każdy ma swój mały kont i własne miejsce. Dla każdego dziecka ścianę można pomalować w innym kolorze, można dać inne dodatki, zdjęcia,obrazki. Wszystko zależy od malucha i tego co lubi. 
Praktycznie .....

Idealny pomysł na łóżka dla chłopców.


     Ten pomysł jest świetny. Obok łóżko rodziców,a piętrowe dla dzieci przerobione z szafy:) Mega pomysł:) I blisko do dzieci w nocy gdy płaczą.Gorzej sprawa wygląda gdy rodzice mają chęć na co nie co:)/                                                                     
                                         To już bajka:) Prawdziwy raj dla dzieci.
Znaleźliście  coś dla siebie> No cóż teraz tylko wystarczy pomysł wprowadzić w  życie. Powodzenia!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz